Matovič a Krajčí nakúpili ďalšie testy za 140 miliónov eur!

Odstúpte vy hyeny! Nič iné ma ani nenapadá vám povedať. To isté platí o všetkých vládnych poslancoch, predovšetkým tých z OĽANO! Ste hanbou Slovenska a príčinou stavu, v ktorom sa nachádzame!

Na centrálnom registri sa objavili nové zmluvy, podľa ktorých Ministerstvo zdravotníctva nakúpilo ďalších 35 miliónov zbytočných AG testov za neuveriteľných 140 miliónov eur! V tej istej dobe, kedy krachujú tisíce firiem a ľudia nemajú z čoho žiť! Kde je tá prázdna špajza vy zapredané protislovenské hyeny?

Prepáčte mi ten rozčúlený spôsob príspevku, ale mám plnú mailovú schránku správ od ľudí, ktorí v zúfalstve prosia o pomoc, lebo nemajú z čoho žiť, kvôli opatreniam tejto vlády. Policajti na uliciach zatýkajú ľudí kvôli rúškam a rozdávajú šialené pokuty, deň za dňom sa ponárame do väčšieho a väčšieho chaosu, skupina vládnych diletantov sa medzi sebou háda ako supy nad zdochlinou a zatiaľ si Krajčí robí obchody za stovky miliónov eur! V núdzovom stave!

Zopakujem to, pretože je to pre mňa politický program. Ste obyčajní zločinci a skončíte pred súdom za likvidáciu celého štátu a smrť tisícov ľudí, ktorým sa vďaka vám nedostala zdravotná starostlivosť!

Zatiaľ prosím podporte referendum o predčasných voľbách a poďme s týmto chaosom skoncovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.