Mladý muž fyzicky napadol dve ženy, útočník po príchode hliadky zomrel

30.11.2021 (Webnoviny.sk) – Polícia vyšetruje smrť muža v Plaveckom Štvrtku v okrese Malacky, ktorý napadol dve ženy. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, polícia prijala oznámenie o incidente v Plaveckom Štvrtku v utorok krátko pred 8:30.

Podľa informácií polície 34-ročný muž fyzicky napadol v rodinnom dome 76-ročnú a 58-ročnú ženu. „Tie pri fyzickom útoku utrpeli viaceré zranenia a zlomeniny,“ uviedol Szeiff. Po príchode hliadky na miesto incidentu muž javil príznaky zdravotných komplikácii, kľačal na zemi a zvracal. Policajti z toho dôvodu privolali na miesto ďalšiu posádku Rýchlej zdravotnej pomoci (RZP).

„Po jej príchode však muž už nejavil známky života a lekár konštatoval jeho smrť,“ spresnil Szeiff. V súvislosti s fyzickým útokom na dve ženy začal malacký vyšetrovateľ stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví. Vo vzťahu k úmrtiu páchateľa si vec prevzal vyšetrovateľ Úradu inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR.

Viac k témam: Napadnutie, Násilie, Smrť, Útok
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladý muž fyzicky napadol dve ženy, útočník po príchode hliadky zomrel © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.