Príbeh o tom, ako sa zo Slovenska stáva policajný štát

1.9. 2021 sa v Bratislave konal protest, na ktorom si ľudia boli vyjadriť svoj názor. Na protest prišli ľudia, ktorí  vďaka tejto chorej vláde prišli o zamestnanie, ľudia, ktorí nesúhlasia s očkovaním či testovaním seba a svojich detí. Na protest neprišli žiadny vyvrheli ale ľudia, ktorým táto chorá a zvrhlá vláda zničila život.

Protestu som sa zúčastnila aj a teda viem povedať čo sa tam dialo. Liberálne médiá nás ukazujú len v tom zlom svetle. Nikdy sa takýchto v zapredaných médiách, ako sú napríklad TV JOJ, Markíza, Denník N, Denník SME či aktuality.sk nedozviete pravdu. Vždy Vám budú vtláčať do hláv svoje nezmysli a ,,pravdy“.

Tak ako obyčajne, aj tentokrát si naše zapredané médiá dali do éteru svoju ,,pravdu“ o protestujúcich 1.9. v Bratislave. Ale bolo to naozaj tak ako to opisujú?

Od 13:00 sa na Hodžovom námestí konal protest, ktorý organizovala  ĽS Naše Slovensko. Pred ľudí so svojimi prejavmi predstúpili známe tváre, ako napríklad poslanec NR SR Ing. Martin Beluský, PhD., poslanec NR SR Mgr. Rastislav Schlosár ale aj predseda ĽS Naše Slovensko Ing. Mgr. Marián Kotleba. Pred tisíckami ľudí vystúpili aj Mgr. Radovan Hrádek, Ing. Magdaléna Sulanová, poslankyňa NR SR a ThDr. René Balák, PhD,.

 

 

Po proteste sme sa spoločne presunuli pred Národnú radu, kde sme si tiež spoločne vyjadrili svoj názor. Po návrate pred Prezidentský palác sme sa rozhodli ísť blokovať cesty popri paláci. Polícia vôbec nebola agresívna a preto sme ani my do policajtov neskákali a neprovokovali sme ich.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.