Šeliga si myslí, že zákony pre neho neplatia!

To, čo si už dovoľuje tento hlupáčik prekročilo všetky medze. Nikto z našich poslancov sa pri vstupe do parlamentu nepreukázal žiadnym dokladom o našom vlastnom zdravotnom stave. Pretože nám to žiaden zákon neprikazuje, a pretože na to žiaden policajt nemá kompetenciu.

Juraj Šeliga, ktorý predsedal schôdzi NR SR sa nás však rozhodol v rozpore so všetkými zákonmi vykázať z pléna. Nedokázal nijak vysvetliť, aký zákon sme porušili, a ktoré nariadenie na naše vykázanie využil. Iba hapkal o nejakom nerušenom priebehu schôdze, ktorú ale nikto z nás nerušil!

Vládu a ich poslancov už nezaujímajú nejaké zákony či Ústava, robia si čo len chcú a rozkazujú na Slovensku ako králi, preto sme sa im postavili. Usporiadali sme tlačovú konferenciu a na Šeligu podáme trestné oznámenie.

Je ale potrebné si uvedomiť, že všetci poslanci Smeru a nezaradení prítomní poslanci sa tomuto diktátu podvolili a pekne svoje doklady ukázali. Aj napriek tomu, že hovorili aké je to nezákonné.

Ak máte väčšinu opozície, ktorá len kecá a nakoniec sa podrobí nedemokratickým opatreniam v rozpore so zákonmi a Ústavou, tak sa dá ťažko proti Matovičovi bojovať. My jediní sme dnešným gestom ukázali, že za ľudí bojujeme a nechceme sa vzdať pred diktátom tohto psychopata.

To je možno aj odpoveď na to, prečo zvyšok opozície pristupuje k boju proti Matovičovi tak vlažne… Nemajú odvahu ani na takéto gesto vzdoru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.